O Nas

Nasza szkoła funkcjonuje w Tarnowie od 2013 roku. Początkowo była częścia ogólnopolskiej sieci szkół Awangarda.

Usamodzielniła się w roku 2015, wypracowując własne standardy edukacyjne. Obecnie , po zmianie własciciela(organu prowadzącego) rozpoczyna od 1 września 2019 funkcjonowanie pod nową marką : Medicus. Placówka przejęła wszystkie najlepsze tradycje z lat poprzednich i opracowano nowe kierunki rozwoju. Szkoła skupia sie wyłacznie na kierunkach medycznych i w nich sie specjalizuje. Wiodący kierunek to technik farmaceutyczny. Niezmiennie od poczatku istnienia osiągamy tu bardzo wysokie wyniki kształcenia.

Nasi abiturienci na egzaminach zawodowych zdobywają bardzo satysfakcjonujące ilości punktów, dzięki czemu plasujemy się w czołówce małopolskich szkół policealnych o profilu medycznym.
Wychodząc na przeciw zainteresowaniom i potrzebom społecznym przygotowujemy nowe kierunki kształcenia rozszerzamy też bazę edukacyjną. W nowym roku szkolnym miedzy innymi wprowadzone zostaje dodatkowe wyposażenie dla kierunku technik masazysta: pracownia wzbogacona została o nową kapsułę do hydromasazu.
Dysponujemy wysoko wykwalifikowana i doświadczoną kadrą wykładowców.


Przed egzaminami zewnetrznymi organizowane są dodatkowe warsztaty i zajęcia fakultatywne, co gwarantuje nam 100% zdawalnośc..
szkoła bedzie pracowac w trzech trybach: dziennym, wieczorowym i zaocznym, w zaleznosci od kierunków kształcenia w poszczególnych zawodach